Aktuality:

Plánované akce

Aktuální informace z epidemiologie a mikrobiologie

Kdy: 19. ledna 2012

Seminář je určen pro: lékaře

[podrobné informace]

[15. prosince 2011]


Změna výše regulačního poplatku za hospitalizaci

Změna výše regulačního poplatku za hospitalizaci

Od 1. prosince 2011 dochází na základě novely zákona o veřejném zdravotním pojištění k navýšení regulačního poplatku za jeden den hospitalizace z 60 Kč na 100 Kč.

Pokud hospitalizace započne ještě před účinností novely, řídí se hrazení pravidly uvedenými v odkaze ZDE.

[8. listopadu 2011]


Změny ordinační doby a dočasné uzavření ambulancí
Seznam ambulancí, jejichž ordinační doba byla dočasně upravena či zrušena.


Nové tiskové zprávy:

V Podhorské nemocnici v Rýmařově byly dokončeny modernizace v hodnotě několika milionů korun
Celkovou revitalizací prošly budovy A a C v rýmařovské části Podhorské nemocnice, tedy objekty, kde jsou převážně umístěny lůžkové i ambulantní rehabilitační provozy, a také oddělení ošetřovatelské péče a oddělení sociálních hospitalizací. Kromě provedených stavebních úprav byl na řadu oddělení pořízen nový nábytek a další moderní vybavení.
[13. prosince 2011]


Pacientům Podhorské nemocnice začal sloužit nový sanitní vůz
Nový moderní sanitní vůz začala v těchto dnech používat Podhorská nemocnice, která je součástí skupiny AGEL. Zbrusu nová sanitka umožní rychlejší, bezpečnější a pohodlnější přepravu pacientů. Do sanitního vozu typu VW Transporter 1,9 TDI nemocnice investovala téměř 1,2 miliónu korun.
[18. listopadu 2011]


Podhorská nemocnice prezentovala své služby a nabídla vybraná vyšetření zdravotního stavu - normální obsah tuku v těle měl jen každý třetí
Krev a krevní plazma od dobrovolných dárců jsou zcela nepostradatelné pro léčbu řady nemocí, provádění složitých operací a záchranu životů při úrazech. Mezi pravidelné dárce Transfúzní služby v Bruntále, která je členem skupiny AGEL, patří také zaměstnanci firem působících v regionu. Řadí se k nim i zaměstnanci společnosti HOBES, kteří přišli v pátek 16. září hromadně darovat krev.
[18. září 2011]


undress ai nude ai generator deepnude ai ai nude nudify online www.lux-diplom.ru куплю дипломы ветеринара www.gosznac-diplom.com www.diploman-doci.com куплю дипломы в сургуте куплю аттестат за 11 класс отзывы russiany-diplomans.com